Zadzwoń : 71 372 94 47

Kompleksowy serwis samochodowy

Wykonujemy kontrolę stanu technicznego oraz obsługę techniczną i naprawy wszystkich samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t.

Naprawy blacharsko – lakiernicze.

Wykonujemy naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek. Przy naprawach proponujemy bezgotówkowe rozliczenie ze wszystkimi Zakładami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Na czas naprawy udostępniamy samochód zastępczy. Dysponujemy samochodem Pomocy Drogowej.

Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.

W naszym sklepie dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych do samochodów koreańskich, w tym ok. 1000 pozycji asortymentowych dotyczących marki DAEWOO. Do napraw wykonywanych w naszym serwisie , stosujemy części oryginalne i bardzo dobrej jakości zamienniki . W zakresie sprzedaży części współpracujemy z renomowanymi hurtowniami: Inter Cars, AD, Inter Team.

Konserwacja - Obsługa i naprawa

Dlaczego obsługa jest ważna ?

Systematyczne wykonywanie technicznych obsług okresowych - raz w roku lub po określonym przebiegu - pozwala na długą bezawaryjną eksploatację samochodu i ograniczenie do minimum ryzyka niespodziewanej awarii. Dlatego też zalecamy i zachęcamy do wykonania obsługi okresowej w następującym zakresie:

Mając na uwadze optymalizację kosztów okresowej obsługi technicznej , sugerujemy połączenie jej z wykonaniem przeglądu rejestracyjnego.

Specjalizacja

Obsługujemy i naprawiamy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek , ale nasze największe wieloletnie doświadczenie serwisowe dotyczy samochodów producentów koreańskich , a w szczególności :