Zadzwoń : 71 372 94 47

Przegląd techniczny auta

Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że zadbane auto oznacza także bezpieczny przejazd. Przeglądy techniczne samochodu kojarzą się z rutynowym obowiązkiem, którego nieprzestrzeganie grozi mandatem. Tymczasem nawet drobne mechaniczne usterki silnik mogą skończyć się nie tylko nieprzewidzianymi postojami w trasie, ale również groźnymi wypadkami. Systematyczna konserwacja silnika pozwoli poprawić osiągi pojazdu oraz zapewni bezawaryjną eksploatację samochodu. Dobrze jest zatroszczyć się o swój pojazd, przeprowadzając przegląd samochodu częściej niż raz w roku, chociażby przez wzgląd na własne bezpieczeństwo. Dlatego nasza stacja kontroli pojazdów we Wrocławiu pozwoli szybko i wygodnie dokonać przeglądu technicznego auta, także tego z gazem.

Kompleksowa obsługa — przegląd i naprawa samochodu

Oferując przegląd techniczny auta, najważniejszy jest dla nas klient i jego samochód! Nasza stacja diagnostyczna we Wrocławiu zajmuje się naprawą całej gamy mniej lub bardziej skomplikowanych usterek oraz uszkodzeń. Doświadczona kadra mechaników zadba o to, by przegląd techniczny samochodu przebiegł tak szybko i sprawnie, jak tylko to możliwe. Dla nas liczy się klient, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość dokonywanych napraw oraz kompleksową obsługę.

Wszechstronny serwis samochodowy

stacja kontroli pojazdów

Wykonujemy kontrolę stanu technicznego oraz obsługę techniczną, jak i naprawy wszystkich samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t. Nasza stacja diagnostyczna podejmuje się regularnych, obowiązkowych przeglądów, a także sprawdza pojazdy na życzenie kupującego. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek, na prośbę klienta, dokonamy niezbędnych napraw — wszystko wygodnie w jednym serwisie.

Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław

Nasza stacja kontroli pojazdów o nr. DW/090/P zajmuje się nadawaniem numerów identyfikacyjnych oraz wykonywaniem tabliczek znamionowych, jak i obowiązkowymi badaniami technicznymi samochodów o DMC do 3,5 t oraz przeprowadza badania:

 • samochodów wyposażonych w instalację gazową,
 • powypadkowe,
 • po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego,
 • pojazdów sprowadzonych z zagranicy,
 • pojazdów przystosowanych do nauki jazdy oraz Taxi,
 • przyczep lekkich,
 • haka holowniczego.
 • Niezawodna stacja diagnostyczna we Wrocławiu

  Prawidłowe działanie auta jest niezbędne dla komfortowej, a zarazem bezpiecznej jazdy. Sprawność techniczna jest także wymagana przez prawo. Dlatego należy wykonywać regularne badania techniczne pojazdu na stacjach diagnostycznych. Są one warunkiem pozwalającym na przedłużenie ważności dowodu rejestracyjnego.

  Badanie diagnostyczne pojazdu polega na weryfikacji zasadniczych elementów gwarantujących bezpieczeństwo kierowcy oraz innych uczestników ruchu. Gdy zostaną wykryte jakiekolwiek usterki, samochód nie ukończy pozytywnie badania. Kierowca jest zobowiązany usunąć je w ciągu 14 dni. Po tym czasie ta sama stacja diagnostyczna przeprowadza test na nowo.

  Uprawnieni diagnostycy podczas badania technicznego sprawdzają m.in.:

  Przegląd techniczny auta i naprawy blacharsko-lakiernicze

  Nasza stacja kontroli pojazdów nie ogranicza się wyłącznie do przeglądu technicznego auta. Wykonujemy również naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek. Przy naprawach proponujemy bezgotówkowe rozliczenie ze wszystkimi Zakładami oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Na czas naprawy udostępniamy samochód zastępczy. Dysponujemy samochodem Pomocy Drogowej.

  Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

  W naszym sklepie dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych do samochodów koreańskich, w tym ok. 1000 pozycji asortymentowych dotyczących marki DAEWOO. Do napraw wykonywanych w naszym serwisie stosujemy części oryginalne i bardzo dobrej jakości zamienniki. W zakresie sprzedaży części współpracujemy z renomowanymi hurtowniami: Inter Cars, AD oraz Inter Team.

  Konserwacja – dlaczego jest ważna?

  Systematyczne wykonywanie technicznych obsług okresowych – raz w roku lub po określonym przebiegu – pozwala na długą, bezawaryjną eksploatację samochodu i ograniczenie do minimum ryzyka niespodziewanej awarii. Dlatego też zachęcamy do wykonania obsługi okresowej w zakresie:

  Mając na uwadze optymalizację kosztów okresowej obsługi technicznej, proponujemy jej połączenie z jednoczesnym wykonaniem przeglądu rejestracyjnego.

  W czym specjalizuje się nasza stacja diagnostyczna?

  Obsługujemy, a także naprawiamy samochody osobowe oraz dostawcze wszystkich marek, ale nasze największe, jak i wieloletnie doświadczenie serwisowe dotyczy samochodów producentów koreańskich, a w szczególności: